Fanclub drużyny Izolator Boguchwała

Zrzeszenie kibiców pod wspólnym sztandarem drużyny

Czerwiec 06, 2018

Zwycięstwo po bardzo zaciętym meczu Izolatora Boguchwała

Zwycięstwo jest nasze – takimi słowami mogą skwitować ostatni mecz wszyscy kibice drużyny Izolatora Boguchwała, ponieważ zawodnicy wygrali 2 do 1 z drużyną Błękitnych Ropczyce.

Tylko zwycięstwo

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Aleksander Gajdek, dzięki czemu wizja zwycięstwa stała się realna. Z rzutu wolnego piłkę w pole karne dośrodkował Krzysztof Domin, tor lotu futbolówki zmienił Olek myląc bramkarza Błękitnych i wyprowadzając Izolację na prowadzenie.

Walka trwała

Pięć minut po tym golu ponownie cios zadał Izolator. Piłkę na swojej połowie skrzydłowemu Błękitnych odebrał Krystian Wilk, zagrywając ją do Marcina Dobrzańskiego. Biały wyprowadził szybką kontrę zakończoną świetną asystą Domina. Kris zagrał piłkę za plecy obrońców do Krzyśka Szymańskiego. Szymek w sytuacji sam na sam podwyższył prowadzenie Izolatora. Ten wynik ustanowił zwycięstwo w meczu.

Pod koniec pierwszej odsłony tego meczu, w szeregach obronnych Izolacji zapanowała spora nerwowość. Zbigniew Dąbek wraz z Miłoszem Lewandowskim chcąc rozgrywać piłkę „od tyłu” robili to na tyle niedokładnie, że atakujący rywale dwukrotnie byli bliscy przejęcia piłki i zdobycia bramki. Na szczęście im się ta sztuka nie udała.

W drugiej połowie niemająca nic do stracenia drużyna gospodarzy odważniej zaatakowała. Błękitni kontaktowego gola zdobyli w 65 minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i celnej główce Szymona Piwowara. Izolacja w tej części gry miała jeszcze kilka dobrych okazji na zdobycie bramki jednak to gospodarze przeważali.

Ostatecznie żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć już goli i mecz zakończył się zwycięstwem boguchwalan 2:1.

Jak powiedział trener drużyny gospodarzy:

Zwycięstwo – to brzmi dumnie. Gratuluję moim zawodnikom, idziemy w dobrym kierunku.

Chcielibyśmy przy okazji zaprosić wszystkich zainteresowanych, do zapisania swoich pociech do naszej klubowej akademii, gdzie dzieci mogą szkolić swoje umiejętności piłkarskie, szlifować charakter oraz poznawać siebie i rozwijać się nie tylko fizycznie, ale i mentalnie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!